Пошук
 ClustrMaps

За 9 місяців 2017 року ПАТ «Укрзалізниця» збільшила на 14 % обсяги транзитних перевезень, на 8,7 % – імпортних та на 4,1 % – обсяги експортних перевезень. Так, за цей період перевезено 14,4 млн тонн транзитних вантажів, 30,4 млн тонн імпортних та 87 млн тонн експортних вантажів.

 Показник перевезень залізничним транспортом за січень-вересень 2017 зменшився на 1 % у порівнянні з аналогічним періодом минулого року та склав 250,9 млн тонн вантажів. У внутрішньому сполученні перевезено майже 119 млн. тонн, що на 9,2 % менше відповідного показника минулого року.

Також несуттєво – на 2 % зменшився показник кількості пасажирів, перевезених залізницею. Так, за 9 місяців поточного року було перевезено в дальньому та приміському сполученні 121 млн пасажирів, проти 123,5 млн осіб – показник 9 місяців минулого року. Зменшення кількості відбулося за рахунок зменшення пасажирів приміського сектору. Приміським транспортом подорожувало майже 86,6 млн пасажирів проти 90 млн пасажирів – показник 9 місяців минулого року.

У далекому сполученні пасажирів стало на 5,6 % більше - перевезено понад 34,4 осіб. Завдяки розвитку міждержавного залізничного сполучення, зокрема, призначенню в поточному році швидкісних поїздів Київ – Перемишль та Здолбунів – Холм, кількість пасажирів у міжнародному сполученні зросла на 16 %.

2 Листопада, 2017
Останні новини » ВАЖЛИВО!!!

Новий 2018 рік почнемо по новому. З 01.01.2018 року власниками офіційного сайту ХКП "Електротранс"  буде вирішуватись питання про його закриття, а також закриття  офіційного форуму сайту. Причиною вдатись до таких дій стало несанкціоноване  використання іншими сторонніми особами наших фотографій без посилання на першоджерело. Даними діями було порушено ЗУ "Про авторські та суміжні права" стаття 176 пункт 1, Адміністрація сайту та форуму намагається робити все від себе залежне, щоб ви оперативно отримували цікаву інформацію та мали змогу  мати з нами безпосередній звязок. Якщо люди того не цінять, й використовують нашу інформацію в своїх корисних цілях то для чого  взагалі ми працюємо?

Відсьогодні набрав чинності наказ Міністерства інфраструктури від 20 жовтня № 357 «Про внесення змін до коефіцієнтів, що застосовуються до збірника тарифів на перевезення вантажів у межах України та пов’язані з ним послуги». Його опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» від 31 жовтня 2017 року № 204. Цим наказом введена в дію індексація тарифів на 15 %.

 

За словами в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, цьогорічний розмір індексації тарифів на перевезення вантажів 15% – це компромісне рішення, що визріло в ході тривалого діалогу ПАТ «Укрзалізниця» та учасників ринку перевезень. Усі кошти від індексації тарифі компанія акумулюватиме на окремому інвестиційному рахунку та звітуватиме про їх використання. «Завдяки відкритості нам вдалося досягти консенсусу в переговорах з бізнесом щодо індексації тарифів. Кошти від індексації ми спрямуємо, зокрема на модернізацію, будівництво та придбання рухомого складу, а також інфраструктуру. Програма оновлення рухомого складу до 2021 року передбачає спрямувати на ці цілі 108 млрд грн. Це значні інвестиції, які довго не мала галузь та які допоможуть стабілізувати її роботу, нарощувати обсяги перевезень та зміцнювати економіку України», – зазначив Євген Кравцов.

Востаннє тарифи на вантажоперевезення змінювалися у квітні 2016 року. І з того часу ціни на продукцію, яку споживає галузь, значно зросли. Індекс цін виробників промислової продукції навіть з урахуванням індексації залишається вищим, ніж зростання вартості залізничних перевезень. У 2017-му в середньому за рік тарифи на вантажоперевезення зростуть лише на 2,5%. У стратегії розвитку компанії до 2021 року запланована індексація тарифів на рівні росту індексу цін виробників, і при цьому фактично лише 28 % потреб Укрзалізниці будуть покриватися за рахунок зміни тарифу.

Нагадаємо, що у 2017 році ПАТ «Укрзалізниця» демонструє прибуткову діяльність за міжнародними стандартами фінансової звітності та зростання капітальних інвестицій, яких за 9 місяців освоєно більше, ніж за весь минулий рік. Окрім того, товариство купує пасажирські вагони та самостійно будує вантажні, капітально ремонтує та модернізує приміські поїзди, збільшує обсяги ремонту локомотивів та співпрацює зі світовими виробниками для локалізації їх виробництва в Україні.

ПАТ «Укрзалізниця» продовжує зазнавати збитків через крадіжки пристроїв сигналізації, централізації та блокування та зв'язку. Так, за 9 місяців 2017 року зафіксовано 1613 випадків навмисного пошкодження та розкрадання цих пристроїв на загальну суму майже 19 млн грн. Товариство закликає правоохоронні органи посилити контроль за дотриманням громадянами законодавства України та звернути увагу на пункти прийому металобрухту, які приймають елементи залізничної інфраструктури.

 

Критичною залишається ситуація на території Дніпропетровської та Запорізької областей у межах регіональної філії «Придніпровська залізниця». На території двох цих областей сторонні особи викрали пристроїв залізничної автоматики значно більше, ніж в інших регіональних філіях товариства – 61% випадків розкрадання від загальної кількості на загальну суму 10 млн грн. Найбільше зловмисники розкрадають та пошкоджують прилади автоматики з релейних шаф та колійних ящиків (реле, трансформатори тощо), дросель-трансформатори, дроти повітряних ліній зв’язку, кабелі.

Хоча працівники господарства сигналізації та звʼязку вживають заходів для запобігання розкраданням, зокрема, обладнують захисними пристроями дросель-трансформатори, встановлюють додаткові замки на релейних та батарейних шафах, посилюють контроль черговим по станції за відкриттям дверей релейних шаф та дверей релейних приміщень, це не дає бажаних результатів і не зменшує кількість випадків розкрадань і пошкоджень пристроїв залізничної автоматики та зв’язку.

ПАТ «Укрзалізниця» та регіональні філії неодноразово зверталися до правоохоронних органів з проханням активізувати роботу із запобігання зазначеним злочинам. Однак такі факти, коли впродовж однієї доби на одному залізничному об’єкті фіксується по кілька втручань сторонніх осіб, очевидно, свідчать про неналежну реакцію правоохоронних органів.

Ситуація ускладнилася й тим, що почастішали проникнення в службово-технічні приміщення. Наприклад, наприкінці вересня на блок-пості 194 км регіональної філії «Придніпровська залізниця» невідомі особи газозварювальним обладнанням розрізали нижню частину вхідних металевих дверей поста електричної централізації та викрали 51 прилад аварійно-відновлювального запасу (трансформатори, реле та блоки різних типів). На початку жовтня 2017 року аналогічні випадки зафіксовані на блок-постах 83 км та 93 км тієї ж регіональної філії – невідомі особи пошкодили вхідні двері колійних постів електричної централізації, викрали 7 приладів різних типів. Такі проникнення до постів електричної централізації, крім завдання матеріальних збитків, безпосередньо загрожують безпеці руху поїздів і можуть призвести до непередбачуваних наслідків.

Зважаючи на масштабність проблеми, серйозність наслідків та передбачену законодавством кримінальну відповідальність, Укрзалізниця просить правоохоронців запобігти розкраданню пристроїв управління рухом поїздів.

 

Довідка

Відповідальність за несанкціоноване втручання в роботу залізничного транспорту передбачена Кримінальним кодексом України (КК України) та Кодексом України про кримінальні порушення (КУпАП). Так, ст. 277 КК України передбачає відповідальність за пошкодження шляхів сполучення і транспортних засобів, зокрема, за умисне руйнування або пошкодження шляхів сполучення, споруд на них, рухомого складу, засобів зв'язку чи сигналізації, а також інші дії, спрямовані на приведення зазначених предметів у непридатний для експлуатації стан, якщо це спричинило чи могло спричинити аварію поїзда, або порушило нормальну роботу транспорту, або створило небезпеку для життя людей чи настання інших тяжких наслідків. У залежності від тяжкості наслідків винні караються штрафом, виправними роботами або позбавленням волі.

24 жовтня ми відкриваємо сторінку "Гречани - з історії району": http://area.grechany.km.ua/.

Це таке собі маленьке доповнення в якому йдеться розповідь про колишнє село "Гречани" а сьогодні мікрорайон нашого міста Хмельницького.

Сторінка 1 з 8112345»»»
© 2017 | Support by Alexander V. Tarasov ©2015 | Всі права захищені | ДОВІРЕНІСТЬ ВІД 05.05.2015р.
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту
Вгору