Пошук
 ClustrMaps

Новини » Серпень 2017

ПАТ «Укрзалізниця» інформує пасажирів про те, що більшість пасажирських вагонів не обладнані системою кондиціонування повітря. Тому, зважаючи на аномальну спеку, можливий дискомфорт під час подорожі. Закликаємо пасажирів уникати тривалого перебування на сонці перед подорожжю, за наявності хронічних захворювань обов’язково мати при собі звичні ліки, рекомендовані лікарем, вживати достатню кількість води, а в разі погіршення самопочуття негайно звертатися до провідників.

Також попереджаємо про можливі затримки пасажирських поїздів через застосування обмеження швидкості через перегрів колій. З початку серпня було застосовано близько 350 таких обмежень.

Укрзалізниця інформує пасажів про те, що більшість вагонів не обладнані системами кондиціонування повітря. Цього літа пасажирів обслуговують 3100 пасажирських вагони, з яких системою кондиціювання повітря обладнано лише 38 % - це 1168 вагонів. Майже в усіх плацкартних вагонах системи кондиціонування повітря не передбачені конструкційно.

Залізничники розуміють, що подорож у плацкарті, не обладнаному кондиціонером, менш комфортна, але вона має й відповідну вартість. Більше того, існує об’єктива причина такої ситуації з пасажирським рухомим складом - невиконання статті 10 Закону України «Про залізничний транспорт». Згідно із цим Законом будівництво й реконструкція магістральних залізничних ліній, об'єктів мобілізаційного призначення, придбання залізничного рухомого складу для перевезень пасажирів у поїздах далекого слідування та місцевого сполучення має здійснюватися у встановленому порядку за рахунок коштів державного бюджету. За період незалежності України з держбюджету кошти на оновлення рухомого складу не виділялись.

За останні 25 років придбано 583 вагони – всі за власні кошти Укрзалізниці. Робота з оновлення парку розпочалася з кінця минулого року й триває зараз. У цьому році ПАТ «Укрзалізниця» оновить парк пасажирських вагонів на 203 одиниці. З них буде закуплено 50 нових вагонів та 153 одиниці – модернізовано капітально-відновлювальним ремонтом. Причому всі модернізовані та придбані вагони вже обладнані системами кондиціонування повітря. Також заплановано не зменшувати темпи з оновлення пасажирського рухомого складу і в наступні кілька років – по 250-300 вагонів щорічно.

Євгена Кравцова на посаді тимчасового виконувача обов’язків голови правління ПАТ «Укрзалізниця» колективу залізничників 11 серпня представив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон. Він наголосив, що перед Укрзалізницею уряд ставить глобальні завдання, передусім завершити корпоратизацію, запропонувати європейські стандарти корпоративного управління, реалізувати стратегію розвитку галузі.

Віце-прем’єр-міністр України підкреслив, що знання, досвід та розуміння проблем галузі Євгена Кравцова служитимуть розвитку Укрзалізниці та реалізації завдань Уряду. «Очікування уряду досить високі – передусім забезпечення розвитку галузі та руху вперед. До роботи Укрзалізниці є чіткі вимоги: прозорість, максимальне підвищення ефективності, щоб це відчували і пасажири, і вантажовідправники, оскільки найоб’єктивнішу оцінку завжди може дати споживач послуг. Переконаний, що Євген Кравцов зможе реалізувати ті непрості завдання,  які стоять перед галуззю. Він людина не нова для колективу, не потребує значного часу на вивчення стану галузі», - зазначив  Володимир Кістіон.

Він подякував за роботу Войцеху Балчуну на посаді голови правління товариства, зазначив, що було започатковано багато позитивних справ. «Це було його особисте рішення і уряд задовольнив заяву Войцеха Балчуна. Ми з великою повагою ставимося до його рішення. За 14 місяців його роботи довелося зустрітися із непростими викликами», - сказав Віце-прем’єр-міністр України. Він назвав колектив залізничників потужним та здатним максимально працювати на результат.  

Євген Кравцов подякував Уряду України за довіру та підтримку. «Успіх може бути тільки спільним. Зі свого боку робитиму усе для того, щоб досягти поставлених завдань». Серед своїх першочергових кроків на посаді він назвав покращення якості обслуговування у пасажирському секторі, проведення аудиту роботи товариства, удосконалення закупівельних процедур.

Нагадаємо, що за завданням Уряду незабаром має бути оголошено конкурс з відбору кандидата на посаду голови правління ПАТ «Укрзалізниця».

Довідка.

Розпорядженням КМУ від 9 серпня 2017 р. № 512-р виконання обов’язків голови правління публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» з 10 серпня 2017 р. тимчасово покладено на члена правління ПАТ  «Укрзалізниця» Євгена Кравцова до призначення в установленому порядку голови правління.

Постановою КМУ від 9 серпня 2017 р. № 551 Євгена Кравцова введено до складу правління  ПАТ «Укрзалізниця».

Данило Скоморох отримав удар струмом, коли намагався зробити ефектне селфі. Зараз юнак знаходиться в лікарні у критичному стані. Батьки хлопця шукають донорів крові і гроші на ліки.

До обласної лікарні Данила Скомороха привезли із страшними опіками. Юнака вдарило струмом, коли той намагався зробити селфі на даху вантажного вагона. Разом з хлопцями він спускався з мосту, що у Гречанах, і зачепився за лінію електромережі. «Швидку» викликав диспетчер. Є інформація, що компанія, де був 18-річний Данило, була напідпитку. Але його батько це заперечує і має свою версію. - Хлопці йшли вздовж колій. Дитина впала на високовольтний кабель і його вдарило струмом. Він зараз в опіковому відділенні. Лікарі дають критичні прогнози. Алкоголь вони не вживали, хлопці спортсмени, - каже батько хлопця Андрій. За його словами, лише на лікування сина потрібно 70-90 тисяч гривень.

2 серпня 2017 року адміністрацією сайтів "Депо Гречани" та "Хмельницький тролейбус" було відправлено програмне забезпечення єдиної автоматизованої системи обліку тролейбусів "Клієнт - ЕТ" на допрацювання та модернізацію.

В нову базу будуть вноситися всі фото тролейбусів та буде відстежуватися їх поточний стан, будуть вноситися ідентифікаційні номери, заводські номери, дати запуску в експлуатацію та її відсторонення, дати обкатки після ремонтів та інше. Планова модернізація триватиме до жовтня - листопада 2017 року. Вхід в систему буде виконуватися лише по запрошенню адміністрації вищеперерахованих сайтів.

В майбутньому така система може запрацювати і для повного відстеження рухомого складу локомотивного депо "Гречани" .

У липні 2017 року ПАТ «Укрзалізниця» навантажило майже 2,2 млн тонн зерна та зернових вантажів. У цей період середньодобово вантажилося 69,7 тис. тонн, що на 7% більше, ніж у липні минулого року.

 Серед регіональних філій зросло навантаження зернових на Львівській залізниці, де щодоби вантажили 6,84 тис. тонн (до липня 2016 +2,24%); на Південно-Західній залізниці вантажили 13,4 тис. тонн (+5,96%); на Одеській – 26,46 тис. тонн середньодобово (+4,46%); на Південній – 13,18 тис. тонн (+29,1%).

Загалом з початку року майже 19,7 млн тонн зерна або понад 308,7 тис. вагонів-зерновозів. З них на експорт у порти – 16,6 млн тонн зерна, на внутрішній ринок – понад 3 млн тонн зерна.

Наразі робочий парк зерновозів становить майже 15 тис. од. Один вагон-зерновоз перевозить 65 тонн зерна та зернових вантажів. Для задоволення потреб відправників у перевезеннях зерна з початку 2017 року залізничники відремонтували 4134 вагонів-зерновозів, з них власності ПАТ «Укрзалізниця» – 3396 од

Сторінка 1 з 212»»»
© 2017 | Support by Alexander V. Tarasov ©2015 | Всі права захищені | ДОВІРЕНІСТЬ ВІД 05.05.2015р.
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту
Вгору