Пошук

ПАТ «Укрзалізниця» заощадила майже 200 млн гривень завдяки нижчим цінам при закупівлі дизельного пального. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 

«Укрзалізниця – один з найбільших споживачів дизпального в Україні. Щороку компанія купує його близько 350 тис. тонн. Тому є критично важливим отримувати цю продукцію за максимально низькими цінами. Наразі ми закуповуємо дизельне пальне в середньому на 7% дешевше ніж ринкові ціни. Така ціна дозволяє суттєво економити кошти», – зазначив керівник компанії.

Так, восени та взимку минулого року компанія купувала дизпальне за 21 671-25 368 грн за тонну. Тоді як за даними цінового бюлетеню «Консалтингової групи А-95» у цей період мінімальна ціна дизпального складала 21 800-27 880 грн за тонну.

«На сьогодні маємо 7,7 тис. тонн дизельного пального, що вистачить на понад 10 діб стабільної роботи. Найближчими днями відбудуться відвантаження за діючими контрактами, і його запас буде збільшено до 12 тис. тонн», – розповів Євген Кравцов.

Крім того, у 2018 році Укрзалізниця вже підписала три контракти по 10 тис. тонн кожен. Для забезпечення запасу пального на більш тривалий термін і закупівель великих партій пального компанія має здійснити цю процедуру з використанням формульного розрахунку його вартості з прив’язкою до показників Platts.

Торги з формульним розрахунком вартості дизпального на закупівлю 60 тис. тонн пального були оголошені 23 листопада 2017 року. На жаль, вони були заблоковані скаргою до Антимонопольного комітету. «Така процедура дала б можливість змінювати закупівельну ціну дизельного пального, враховуючи цінові котирування Platts та курси валют. Так, залежно від коливань на ринку ціна за контрактом може збільшуватися або зменшуватися за формулою із застосуванням індексу зміни показників Platts. Найближчим часом будемо мати результати щодо розгляду скарги АМКУ», - резюмував Євген Кравцов.

Впродовж 2017 року на майно регіональної філії «Південно-Західної залізниця» посягали 430 разів. Матеріальні збитки склали 4 млн. 668 тис. гривень. Співробітниками воєнізованої охорони на Південно-Західної залізниці вдалося попередити 114 крадіжок на суму 1млн. 86 тис. гривень. Під час скоєння грабежу працівниками воєнізованої охорони затримано 171 зловмисника.

По усіх випадках розкрадань майна та матеріальних цінностей залізничного транспорту відкриті кримінальні провадження.

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» нагадує: розкрадання залізничного майна може мати катастрофічні наслідки. Адже зазіхання на залізничне майно та інфраструктуру може спричинити труднощі у роботі залізничного транспорту, які у результаті здатні створити загрозу для життя пасажирів та робітників залізниці.

Пані та панове! Щиро вітаю вас з Різдвом та Новим 2018 роком! 

Щиро вітаю вас з Різдвом та Новим 2018 роком!

Певен, 2018-й принесе всім нам наснагу для виконання життєвих задумів та бажань, а Україні — черговий етап у розбудові сильної європейської країни. Новорічні свята об’єднують нас навколо головних цінностей: родини та близьких нам людей. Радий, що саме Укрзалізниця єднає країну, а також долає відстані, аби ви зустріли свята в родинному колі. Від імені ПАТ «Укрзалізниця» дякую українцям за довіру! Нехай 2018-й буде мирним, стабільним, успішним і щедрим! Бажаю вам міцного здоров’я, оптимізму та віри у власні сили!

Проект консолідованого фінансового плану ПАТ «Укрзалізниця» на 2018 рік, схвалений правлінням, направлено до Міністерства економічного розвитку і торгівлі для погодження з метою підготовки документа на розгляд Кабінету Міністрів України.

 

Як прокоментував проект фінплану майбутнього року в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, цей фінансовий план збудований на засадах продуманої амбітності. «Передали до МЕРТ проект консолідованого фінплану Укрзалізниці на 2018-й рік. За його підсумками передбачено дохід 92,2 млрд грн, прибуток – 0,7 млрд грн, податки та збори до бюджету 18 млрд грн, капінвестицій – 26,9 млрд грн. Обсяги вантажних перевезень плануємо збільшити на 2,7%», – зазначив Євген Кравцов у Twitter. Проект фінплану надано до Міністерства економічного розвитку і торгівлі в рамках безпрецедентної відкритості, яку утверджує менеджмент товариства.

У 2018-му компанія планує збільшити обсяги вантажних перевезень на 2,7% до 347,5 млн тонн, витрати на середньомісячну зарплату збільшити на 26%, податки та збори до бюджету збільшити на 19%, капітальні вкладення збільшити в 2,1 разу. «У наступному році ми продовжимо забезпечувати прибуткову діяльність Укрзалізниці. Зростання прибутковості товариства планується забезпечити передусім завдяки покращенню операційної ефективності, збільшенню питомої ваги маршрутних перевезень, введенню порядку списання майна, вдосконалення тарифної політики на перевезення та оптимізації витрат. З метою мотивації персоналу планується повноцінне введення нової системи оплати праці, яка визначатиме обсяги виплат залежно від специфіки та результату роботи», – розповів Євген Кравцов.

За його словами, вперше інвестиційний план широко був обговорений з учасниками ринку, чиї пропозиції знайшли своє відображення у ньому. Більшість капітальних інвестицій буде спрямовано на оновлення залізничного рухомого складу (придбання нового, модернізацію та капітальний ремонт наявного парку) та підвищенню пропускної здатності вузьких місць в інфраструктурі, зокрема планується придбати вантажні тепловози, пасажирські вагони, вантажні вагони, а також виготовити піввагони на власних заводах, здійснити модернізацію рухомого складу, реконструкцію об’єктів інфраструктури, в т.ч. електрифікацію ділянок Долинська – Миколаїв, Ковель –– Ізов – Держкордон та Потоки – Золотнишине, розширення припортових ділянок, Маріупольського напрямку та ін.

До консолідовано фінплану ПАТ «Укрзалізниця» на 2018 рік увійшли показники діяльності також 7 ПрАТів, 100% акцій яких внесено до статутного капіталу товариства. Нагадаємо, що ПАТ «Укрзалізниця» – основний перевізник вантажів та пасажирів в державі – забезпечує 82,4% від загального вантажопотоку та 33,4% пасажиропотоку в Україні.

За минулу ніч з об’єктів залізничної інфраструктури було вивезено понад 9  тис. куб. м снігу. На снігоочисних роботах працювало 830 залізничників та 12 снігоочисних машин. Затримок поїздів через негоду не зафіксовано.

 Зокрема, від снігу очищено 24 пасажирські платформи, 46 залізничних переїздів. Також від снігу очищалися стрілочні переводи, колії та інша інфраструктура.

Впродовж ночі опади у вигляді снігу спостерігалися на території Південно-Західної, Одеській, Львівської та Південної залізниць.

Нагадаємо, впродовж дня 19 грудня на снігоочисних роботах працювало 1788 залізничників та було вивезено майже 8 тис. куб. м снігу.

Якщо у пасажирів виникають зауваження та пропозиції до обслуговування, просимо інформувати на гарячу лінію «Якість та сервіс» за номером: 0800-50-3111.

Сторінка 1 з 8912345»»»
© 2018 | Support by Alexander V. Tarasov ©2015 | Всі права захищені | ДОВІРЕНІСТЬ ВІД 05.05.2015р.
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту
Вгору