Пошук

Новини » Липень 2017

Починаючи від 17 липня 2017 року сайт Хмельницького комунального підприємства "Електротранс" запрацював на захищеному протоколі https.

Такий протокол захищає дані від перехвату зловмисниками шляхом їх шифрування.
HTTPS (Hypertext Transport Protocol Secure) - протокол який забезпечує конфіденційність обміну даних між сайтом та користувальницьким пристроєм. Безпечність інформації забезпечується за рахунок використання криптографічних протоколів SSL/TLS, які мають 3 рівні захисту:

1. Шифрування даних - Дозволяє уникнути перехвату.
2. Збереженість даних - Будь яка зміна даних фіксується.
3. Автентифікація - Захищає користувача від перенаправлення.

Також з 17 липня на захищеному протоколі запрацював і форум офіційного сайту ХКП "Електротранс"

У червні 2017 року Південно-Західна залізниця відправила 3372,16 тис. тонн вантажів. Порівняно з червнем 2016 року це на 13,83 % (409,65 тис. тонн) більше, коли було відправлено 2962,51 тис. тонн.

У внутрішньому сполученні минулого місяця Південно-Західна залізниця відправила 2269,6 тис. тонн: будівельних вантажів – 1261,93 тис. тонн, промислової сировини – 301,59 тонн, флюсів – 119,4 тонн, цементу – 115,47 тонн, лісових вантажів – 97,11 тонн, брухту чорних металів – 65,45 тонн, зернових вантажів – 129,99 тонн, вогнетривів – 43,3 тонн, хімічних і мінеральних добрив – 25,9 тонн, кольорової руди – 9,33 тонн, нафти та нафтопродуктів – 57,8 тонн, решти та збірних вантажів – 32,42 тис. тонн, решти продовольчих товарів – 7,97 тис. тонн, жмихів – 1,94 тис. тонн.

На експорт залізницею у листопаді було відправлено 1102,56 тис. тонн: зернових – 429,31 тис. тонн, будівельних – 422,2 тис. тонн, лісових – 58,9 тис. тонн, промислової сировини – 58,32 тис. тонн, решти продовольчих товарів – 34,03 тис. тонн, кольорової руди – 16,65_ тис. тонн, вогнетривів – 12,5 тис. тонн, решти та збірних вантажів – 40,89 тис. тонн, жмихів – 28,01 тис. тонн, брухту чорних металів – 1,75 тис. тонн.

За 6 місяців поточного року залізниця відвантажила 19629,58 тис. тонн вантажів: у внутрішньому сполучені – 11237,38 тис. тонн, на експорт – 8392,2 тис. тонн. Це порівняно з відповідним періодом 2016 року на 26,55% (4117,9 тис. тонн) більше.

ПАТ «Укрзалізниця» спільно із Національною поліцією та вантажовідправниками запропонують ринку комплекс заходів для запобігання розкраданню сільськогосподарських вантажів. З цією метою  

буде створена міжгалузева Робоча група з профілактики та розслідування крадіжок таких вантажів. Про це йшлося на нараді, що пройшла в Києві під головуванням директора з безпеки ПАТ «Укрзалізниця» Миколи Нємцова.  

 У нараді взяли участь заступник начальника Департаменту поліції охорони Віталій Новіков, перший заступник начальника Департаменту карного розшуку Сергій Прудченко та представники компаній, які користуються послугами залізниці з перевезення сільськогосподарських вантажів.

 Микола Нємцов повідомив, що проблема розкрадань зерна та інших видів сільгоспвантажів була порушена під час зустрічі очільника залізничної галузі Войцеха Балчуна з аграріями в Одесі. Голова правління ПАТ «Укрзалізниця» доручив розробити заходи для її вирішення.

«Оскільки розслідування та розкриття цих злочинів належить до компетенції Національної поліції України, ми звернулися по допомогу до правоохоронців.  У результаті, голова Національної поліції України Сергій Князєв делегував відповідальних осіб для організації системної роботи з метою ліквідації цього явища»,  – розповів директор з безпеки ПАТ «Укрзалізниця».

Учасники наради констатували, що наразі проблема розкрадань сільськогосподарських вантажів набула глобального характеру, нерідко у крадіжках задіяні працівники залізниці, місцева поліція та місцеві жителі.  «Для запобігання цим явищам Укрзалізниця вдасться до  жорстких адміністративних заходів та кадрових змін. Крім того, буде проаналізовано логістику, розташування вагонів на станціях, щоб попередити розкрадання. Наступний напрямок роботи – це залучення поліції охорони та карного розшуку з метою профілактики та розкриття крадіжок», – повідомив директор з безпеки ПАТ «Укрзалізниця».

Серед пропозицій, які надали учасники наради представникам Нацполіції та залізничникам: удосконалення технічних заходів, зокрема запірних пристроїв, що унеможливлять доступ до вантажу; прискорення руху зернових маршрутів; встановлення відеокамер на станціях, де фіксується найбільше випадків розкрадань тощо.

До робочої групи увійдуть представники Укрзалізниці, Нацполіції та зацікавлених сторін – вантажовласників, експедиторів, логістичних компаній, Української зернової Асоціації та інші. Вона працюватиме у постійному режимі і оперативно реагуватиме на проблемні ситуації, що виникатимуть у процесі перевезення сільськогосподарських вантажів.

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 січня по 13 липня навантажило 20,6 млн тонн будівельних матеріалів, що майже на 11 % більше, ніж за аналогічний період минулого року. Зокрема, це щебінь та пісок, які використовуються для будівництва та ремонту доріг міжнародного та місцевого значення.

Крім того, з січня по 13 липня поточного року залізничники навантажили 3 млн тонн цементу, що на 3 % більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Для того щоб вчасно доставити будівельні вантажі для проведення дорожніх робіт, залізничники підготували рухомий склад та залізничну інфраструктуру, обстежили під’їзні колії підприємств, перевірили місця навантаження та вивантаження, здійснили заходи для підвищення ефективності використання вантажних вагонів відправниками та одержувачами будівельних матеріалів.

З 13.00 год. 17 липня до 20.00 год. 23 липня, у зв'язку з виконанням ремонтно-колійних робіт, буде перекрито рух автотранспорту через залізничний переїзд 1224 км перегону Хмельницький-Гречани (вул. І. Франка).

Об'їзд автотранспорту буде здійснюватися через шляхопроводи по вул. Трудовій, вул. Грушевського, вул. Кам'янецькій.  

Сторінка 1 з 212»»»
© 2018 | Support by Alexander V. Tarasov ©2015 | Всі права захищені | ДОВІРЕНІСТЬ ВІД 05.05.2015р.
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту
Вгору