Пошук

Новини » 12 Липня 2017

13 липня з 13.00 до 20.00 у зв'язку з виконанням ремонтно-колійних робіт, буде перекрито рух автотранспорту через залізничний переїзд 1224 км перегону Хмельницький-Гречани (вул. І. Франка).

Об'їзд автотранспорту буде здійснюватися через шляхопроводи по вул. Трудовій, вул. Грушевського, вул. Кам'янецькій. 

Залізничники вкотре закликають промисловців використовувати наданий рухомий склад згідно з укладеними договорами. Штучно створюваний промисловцями дефіцит вагонів ставить під загрозу забезпечення підприємств вугільної промисловості та будівельної галузі. Адже в першій декаді липня 2017 року регіональна філія «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» знову зафіксувала факти зриву вивантаження та нераціональне використання рухомого складу промисловцями ПРАТ «ММК Азовсталь» та ПРАТ «ММК ім. ІЛЛІЧА».

 

Регіональна філія «Донецька залізниця» має достатні потужності для перевезення заздалегідь запланованих обсягів вантажів і готова до співпраці з промисловцями. Так, після відкриття для руху другої колії ділянки Зачатівська – Розівка Донецька залізниця підвозить для ПРАТ «ММК Ілліча» та ПРАТ «ММК Азовсталь» 17 поїздів із сировиною проти 12-13 у минулому році. Але з кінця червня через затримку вагонів під вантажними операціями понад дві доби з вини ПРАТ «ММК Азовсталь» та ПРАТ «ММК ІМ ІЛЛІЧА» часто бувають відсутні вільні колії по станції Маріуполь-Сортувальний. А отже, поїзди змушені затримуватися по станції Волноваха, що призводить до збоїв у поїзній роботі.

Крім того, факти зриву вивантаження, недоцільне використання піввагонів і зниження статистичного навантаження зумовлюють дефіцит вантажних вагонів і вимагають залучення більшої кількості локомотивів. Так, замість запланованованого вивантаження 2867 вагонів за 10 днів у липні ПРАТ «ММК Азовсталь» вивантажено лише 2425 одиниці. А замість запланованого вивантаження 7289 вагонів ПРАТ «ММК ІМ ІЛЛІЧА» вивантажено лише 6496 одиниці.

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» запланувала проведення днів відкритих дверей для всіх, хто прагне працювати на залізниці. У визначені дні всі охочі зможуть дізнатися про актуальні вакансії в галузі й особисто поспілкуватися з представниками виробничих підрозділів регіональної філії, поставити запитання та отримати детальну інформацію щодо діяльності компанії та безпосередньо регіональної філії.

 

12.07.2017 – у виробничому підрозділі «Київська дирекція залізничних перевезень» за адресою: вул. Уманська, 5, Київ.

17.07.2017 – у виробничому підрозділі «Козятинська дирекція залізничних перевезень» за адресою: вул. Васьківського, 8, Козятин, Вінницька обл.

20.07.2017 - у виробничому підрозділі «Жмеринська дирекція залізничних перевезень» за адресою: пр. Бориса Олійника, 4, Жмеринка, Вінницька обл.

26.07.2017 – у виробничому підрозділі «Коростенська дирекція залізничних перевезень» за адресою: вул. Табукашвілі, 15, Коростень, Житомирська обл.

31.07.2017 – у виробничому підрозділі «Конотопська дирекція залізничних перевезень» за адресою: вул. Свободи, 9, Конотоп, Сумська обл.

 

За довідковою інформацією звертатися за телефоном: (044) 465-49-66.

Працівниками служби сигналізації та зв’язку «Південно-Західної залізниці» за червень місяць 2017 року було укладено 850 м кабелів СЦБ та виконано ремонт 1 550 м магістрального кабелю зв’язку.

Також замінено 17 шт. фізично зношених стрілочних електроприладів по станціям Расава, Печанівка, Ірша, Конотоп, Коростень-Подільський , Жмеринка , ГАЦ ст. Шепетівка, Переяслівська.

Виконано заміну 4-х світлофорів та 2-х маршрутних покажчиків на станціях Київ-Товарний, Київ-Деміївський. По станції Нігін звязківцями встановлено світлофори ЧМ1 та ЧМ2.

Також по станції Брюловецький проведено заміну батарейної шафи вхідного сигналу, а на перегоні Козятин-1 – Козятин-2 на переїзді 8км виконано заміну релейної шафи.

По станції Михайленки зв’язківці виконали перенос на нові ординати стрілочні електроприводи стрілок №1 та №7, проведена модернізація рейкових кіл по станції. По станції Карапиші виконана модернізація схеми управління стрілочними електроприводами, а по станції Зерново виконано заміну вхідного мачтового світлофору.

© 2018 | Support by Alexander V. Tarasov ©2015 | Всі права захищені | ДОВІРЕНІСТЬ ВІД 05.05.2015р.
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту
Вгору