Пошук

Новини » 3 Серпня 2017

Данило Скоморох отримав удар струмом, коли намагався зробити ефектне селфі. Зараз юнак знаходиться в лікарні у критичному стані. Батьки хлопця шукають донорів крові і гроші на ліки.

До обласної лікарні Данила Скомороха привезли із страшними опіками. Юнака вдарило струмом, коли той намагався зробити селфі на даху вантажного вагона. Разом з хлопцями він спускався з мосту, що у Гречанах, і зачепився за лінію електромережі. «Швидку» викликав диспетчер. Є інформація, що компанія, де був 18-річний Данило, була напідпитку. Але його батько це заперечує і має свою версію. - Хлопці йшли вздовж колій. Дитина впала на високовольтний кабель і його вдарило струмом. Він зараз в опіковому відділенні. Лікарі дають критичні прогнози. Алкоголь вони не вживали, хлопці спортсмени, - каже батько хлопця Андрій. За його словами, лише на лікування сина потрібно 70-90 тисяч гривень.

2 серпня 2017 року адміністрацією сайтів "Депо Гречани" та "Хмельницький тролейбус" було відправлено програмне забезпечення єдиної автоматизованої системи обліку тролейбусів "Клієнт - ЕТ" на допрацювання та модернізацію.

В нову базу будуть вноситися всі фото тролейбусів та буде відстежуватися їх поточний стан, будуть вноситися ідентифікаційні номери, заводські номери, дати запуску в експлуатацію та її відсторонення, дати обкатки після ремонтів та інше. Планова модернізація триватиме до жовтня - листопада 2017 року. Вхід в систему буде виконуватися лише по запрошенню адміністрації вищеперерахованих сайтів.

В майбутньому така система може запрацювати і для повного відстеження рухомого складу локомотивного депо "Гречани" .

У липні 2017 року ПАТ «Укрзалізниця» навантажило майже 2,2 млн тонн зерна та зернових вантажів. У цей період середньодобово вантажилося 69,7 тис. тонн, що на 7% більше, ніж у липні минулого року.

 Серед регіональних філій зросло навантаження зернових на Львівській залізниці, де щодоби вантажили 6,84 тис. тонн (до липня 2016 +2,24%); на Південно-Західній залізниці вантажили 13,4 тис. тонн (+5,96%); на Одеській – 26,46 тис. тонн середньодобово (+4,46%); на Південній – 13,18 тис. тонн (+29,1%).

Загалом з початку року майже 19,7 млн тонн зерна або понад 308,7 тис. вагонів-зерновозів. З них на експорт у порти – 16,6 млн тонн зерна, на внутрішній ринок – понад 3 млн тонн зерна.

Наразі робочий парк зерновозів становить майже 15 тис. од. Один вагон-зерновоз перевозить 65 тонн зерна та зернових вантажів. Для задоволення потреб відправників у перевезеннях зерна з початку 2017 року залізничники відремонтували 4134 вагонів-зерновозів, з них власності ПАТ «Укрзалізниця» – 3396 од

Учора, 2 серпня, залізниця закінчила перевезення 1037 піввагонів (75 тис. тонн) вугілля із судна «Zhao Yaung Feng», що доправило стратегічний вантаж для українських теплових електростанцій із Південної Африки. Щодоби залізничники перевозили по 100 піввагонів (6700 тонн) енергетичного вугілля на склади Придніпровської та Криворізької ТЕС.

Залізниця має всі необхідні засоби для виконання поставленого Урядом України завдання щодо забезпечення ТЕС енергетичним вугіллям до нового опалювального сезону.

До кінця року планується прийняти ще мінімум шість суден з енергетичним вугіллям. Наразі третє судно зі стратегічною сировиною для українських електростанцій вже на підході до українських берегів.

© 2018 | Support by Alexander V. Tarasov ©2015 | Всі права захищені | ДОВІРЕНІСТЬ ВІД 05.05.2015р.
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту
Вгору